Aktualności

Nasze ulotki | Zobacz

Nasze aktualne i dawne ulotki. Na tej podstronie możesz zweryfikować, czy ulotka która została
do Ciebie dostarczona, jest na pewno ulotką rozprowadzaną przez naszą firmę.

więcej »

Promocje

Aktualne promocje | Zobacz

Sprawdzaj tę podstronę bo naprawdę warto. Jeżeli myślisz o zakupie i montażu drzwi
i szukasz atrakcyjnych promocji, na pewno warto, abyś zaglądał na tę podstronę.
Często szykujemy intratne promocje.

więcej »

Uwaga! Od 1 września 2015 roku zmiana adresu i lokalizacji naszego salonu drzwi w Gnieźnie. czytaj więcej
Uwaga! Od 1 lipca 2015 roku zmiana adresu i lokalizacji naszej hurtowni drzwi w Gnieźnie. czytaj więcej

Kontakt z naszą firmą

Zapraszamy do kontaktu | Poniżej przedstawiamy nasze dane kontaktowe

Solid-Door

Nasz salon i punkt sprzedaży detalicznej

Zdjęcia salonu drzwi i okien | Zaraz obok Urzędu Skarbowego oraz restauracji Dziki Dwór Pod Kaczką

Solid-Door

Hurtownia drzwi Solid-Door

Nasza nowa hurtownia | Drzwi i okien

Solid-Door

Hurtownia drzwi i okien – punkt sprzedaży hurtowej

Zdjęcia hurtowni drzwi i okien | Zaraz obok Urzędu Skarbowego oraz restauracji Dziki Dwór Pod Kaczką

Solid-Door

Formularz kontaktowy

Wypełnij pola formularza | Skontaktuj się z nami

Solid-Door

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem drzwi, okien czy też ich montażem lub mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, aby zadzwonili Państwo do nas, napisali e-mail lub skontaktowali się z nami za pomocą znajdującego się obok formularza kontaktowego. Mogą mieć Państwo pewność, że na wszystkie maile odpowiemy najszybciej jak tylko to będzie możliwe. Po przeczytaniu wiadomości nasz konsultant niezwłocznie odpisze na Państwa skrzynkę mailową lub, w przypadku kwestii wymagających dogłębnego omówienia, skontaktuje się z Państwem telefonicznie.

Imię i nazwisko lub firma:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Jestem zainteresowany:
Treść wiadomości:
 
Nasza nowa strona www

Oddajemy do Państwa dyspozycji naszą nową stronę internetową, która dostarczy Państwu wszelkich niezbędnych informacji o naszej firmie i jej usługach.

Montaż drzwi i okien

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowanym specjalnie dla Naszych Klientów opisem: Zakup okien i drzwi w czterech krokach

więcej »

Zadzwoń do nas

Jeżeli masz pytania lub zwyczajnie chcesz się
z nami skontaktować w dowolnej sprawie,
przejdź do zakładki kontakt i zadzwoń do nas
lub napisz.

więcej »

Hurtownia

Nasza hurtownia, w której znajdą Państwo ogromny wybór okien i drzwi najbardziej sprawdzonych polskich producentów, znajduje się przy ulicy Spichrzowej 3 w Gnieźnie. Zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszej hurtowni w celu obejrzenia produktów znajdujących się w naszym asortymencie i przekonania się o ich najwyższej jakości oraz klasie wykonania, lub do zapoznania się z ich ofertą na naszej stronie internetowej.

Salon drzwi

Zachęcamy do odwiedzenia naszego firmowego salonu i punktu sprzedaży detalicznej w Gnieźnie przy ulicy Spichrzowej 3. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania związane z naszym szerokim asortymentem drzwi i okien, ich montażem i funkcjonalnością, oraz pomogą wybrać odpowiednie dla Państwa potrzeb drzwi czy okna. W swojej ofercie posiadamy jedynie produkty polskich renomowanych producentów, co jest gwarancją ich najwyższej jakości.

Firma Solid-Door

Jesteśmy profesjonalną firmą monterską, istniejącą już od 10 lat. Wszystkie produkty z naszego szerokiego asortymentu drzwi wewnętrznych, zewnętrznych i wewnątrzklatkowych oraz okien pochodzą wyłącznie od polskich producentów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, produkujemy również własną markę solidnych drzwi w niewygórowanej cenie – drzwi Solid. Wykonujemy bezpłatne pomiary u Klienta oraz służymy profesjonalnym doradztwem.

Produkcja drzwi

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i montażem drzwi, ale od niedawna również – ich produkcją. Naszą markę nazwaliśmy "Drzwi Solid". Są to drzwi bardzo wysokiej jakości, przy zachowaniu średniego przedziału cenowego. Charakteryzują się one estetyką i trwałością wykonania, wytrzymałością oraz zróżnicowanym wzornictwem, tak, aby każdy z Klientów mógł znaleźć coś dla siebie i swojego domu.

Ulotki

Za pomocą ulotek nasi Klienci mogą zapoznać się z wybranymi elementami naszej oferty oraz z najnowszymi promocjami. Warto przekonać się, czy znaleziona w skrzynce lub otrzymana na ulicy ulotka rzeczywiście przedstawia ofertę naszej firmy, czy nie jest to czasem podróbka, która może wprowadzić w błąd. Wszystkie oferowane przez nas drzwi i okna są najwyższej jakości, nie warto kupować u podszywających się pod znaną markę oszustów.

Montaż

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem drzwi i okien. Zadowolenie naszych Klientów stanowi gwarancję jakości naszych usług. Służymy profesjonalnym i kompleksowym doradztwem, dojeżdżamy do Klienta i wykonujemy bezpłatne pomiary. Nasza profesjonalna ekipa monterska udzieli Państwu wszelkich rad i informacji, a na montowane drzwi i okna uzyskają Państwo gwarancję.