Aktualności

Nasze ulotki | Zobacz

Nasze aktualne i dawne ulotki. Na tej podstronie możesz zweryfikować, czy ulotka która została
do Ciebie dostarczona, jest na pewno ulotką rozprowadzaną przez naszą firmę.

więcej »

Promocje

Aktualne promocje | Zobacz

Sprawdzaj tę podstronę bo naprawdę warto. Jeżeli myślisz o zakupie i montażu drzwi
i szukasz atrakcyjnych promocji, na pewno warto, abyś zaglądał na tę podstronę.
Często szykujemy intratne promocje.

więcej »

Uwaga! Od 1 lipca 2015 roku zmiana adresu i lokalizacji naszej hurtowni drzwi w Gnieźnie. czytaj więcej

Drzwi zewnętrzne Antydoor

Trwałe drzwi od renomowanej firmy | Zainwestuj na lata

Solid-Door

Drzwi głęboko tłoczone VIRGINIA

Drzwi głęboko tłoczone DAKOTA

Drzwi głęboko tłoczone ARIZONA

Drzwi głęboko tłoczone CALIFORNIA

Drzwi głęboko tłoczone NEVADA

Drzwi LUIZJANA

Drzwi stalowe 40 mm ALASKA

Drzwi dwuskrzydłowe NEVADA

Drzwi dwuskrzydłowe ARIZONA

Drzwi dwuskrzydłowe CALIFORNIA

Drzwi dwuskrzydłowe NEVADA

Drzwi techniczne

Firma Antydoor to doświadczony producent drzwi stalowych dedykowanych dla Klientów indywidualnych oraz instytucji, np. spółdzielni mieszkaniowych, firm. Antydoor nieustannie zabiega o to, aby produkowane przez firmę drzwi odpowiadały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Żeby to osiągnąć firma dokłada wszelkich starań, aby drzwi Antydoor spełniały najwyższe wymagania techniczne i międzynarodowe normy.

Drzwi Antydoor sprzedawane są w następujących pakietach:

  • Standard – obejmuje: drzwi, ościeżnicę, próg, klamkę oraz wkładki standard,
  • Standard+ – obejmuje: drzwi, ościeżnicę, próg, klamkę oraz wkładki sytemu jednego klucza,
  • Premium – obejmuje: drzwi, ościeżnicę, próg, klamkę (AXA NIAGARA) oraz wkładki standard.

Drzwi dostępne są w rozmiarach od 80” do 100” cali w szerokiej gamie wzorów i kolorów.

Nasza nowa strona www

Oddajemy do Państwa dyspozycji naszą nową stronę internetową, która dostarczy Państwu wszelkich niezbędnych informacji o naszej firmie i jej usługach.

Montaż drzwi i okien

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowanym specjalnie dla Naszych Klientów opisem: Zakup okien i drzwi w czterech krokach

więcej »

Zadzwoń do nas

Jeżeli masz pytania lub zwyczajnie chcesz się
z nami skontaktować w dowolnej sprawie,
przejdź do zakładki kontakt i zadzwoń do nas
lub napisz.

więcej »

Hurtownia

Nasza hurtownia, w której znajdą Państwo ogromny wybór okien i drzwi najbardziej sprawdzonych polskich producentów, znajduje się przy ulicy Roosevelta 103 / Spichrzowej 3 (czytaj więcej ») w Gnieźnie. Zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszej hurtowni w celu obejrzenia produktów znajdujących się w naszym asortymencie i przekonania się o ich najwyższej jakości oraz klasie wykonania, lub do zapoznania się z ich ofertą na naszej stronie internetowej.

Salon drzwi

Zachęcamy do odwiedzenia naszego firmowego salonu i punktu sprzedaży detalicznej w Gnieźnie przy ulicy Grzybowo 14. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania związane z naszym szerokim asortymentem drzwi i okien, ich montażem i funkcjonalnością, oraz pomogą wybrać odpowiednie dla Państwa potrzeb drzwi czy okna. W swojej ofercie posiadamy jedynie produkty polskich renomowanych producentów, co jest gwarancją ich najwyższej jakości.

Firma Solid-Door

Jesteśmy profesjonalną firmą monterską, istniejącą już od 10 lat. Wszystkie produkty z naszego szerokiego asortymentu drzwi wewnętrznych, zewnętrznych i wewnątrzklatkowych oraz okien pochodzą wyłącznie od polskich producentów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, produkujemy również własną markę solidnych drzwi w niewygórowanej cenie – drzwi Solid. Wykonujemy bezpłatne pomiary u Klienta oraz służymy profesjonalnym doradztwem.

Produkcja drzwi

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i montażem drzwi, ale od niedawna również – ich produkcją. Naszą markę nazwaliśmy "Drzwi Solid". Są to drzwi bardzo wysokiej jakości, przy zachowaniu średniego przedziału cenowego. Charakteryzują się one estetyką i trwałością wykonania, wytrzymałością oraz zróżnicowanym wzornictwem, tak, aby każdy z Klientów mógł znaleźć coś dla siebie i swojego domu.

Ulotki

Za pomocą ulotek nasi Klienci mogą zapoznać się z wybranymi elementami naszej oferty oraz z najnowszymi promocjami. Warto przekonać się, czy znaleziona w skrzynce lub otrzymana na ulicy ulotka rzeczywiście przedstawia ofertę naszej firmy, czy nie jest to czasem podróbka, która może wprowadzić w błąd. Wszystkie oferowane przez nas drzwi i okna są najwyższej jakości, nie warto kupować u podszywających się pod znaną markę oszustów.

Montaż

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem drzwi i okien. Zadowolenie naszych Klientów stanowi gwarancję jakości naszych usług. Służymy profesjonalnym i kompleksowym doradztwem, dojeżdżamy do Klienta i wykonujemy bezpłatne pomiary. Nasza profesjonalna ekipa monterska udzieli Państwu wszelkich rad i informacji, a na montowane drzwi i okna uzyskają Państwo gwarancję.